Derya Baykal Şal Modelleri

Derya Baykal Şal Modelleri Kapak

Ünlü tiyatro oyuncusu ve aktris Derya Baykal, güçlü enerjisini tiyatro sahnelerinden, televizyon ekranları aracılığı ile örgü atölyelerine çevirdiğinden beri, el yapımı örgü, dikiş nakış ve benzeri faaliyetlere ilgi de hayli arttı. Derya Baykal’ın o denli çeşitli, zengin ve renkli bir örgü modelleri arşivi var ki, içlerinde mutlaka her zevke hitap edecek modeller bulmak mümkün.

Derya Baykal Deryalı günler isimli programında hem kendisi, hem de bu işte kabiliyetli konuklarıyla çeşit çeşit şal modelleri motiflerini, el işi seven hanımların arşivine soktu.

Derya Baykal Şal ModelleriHatta Derya Baykal bu konuda o denli ilerledi ve örgü dünyasına öylesine sağlam damgalar vurdu ki neredeyse bir marka haline gelerek, programında kullandığı ve işlediği örgü temaları epeydir Derya Baykal şal modelleri olarak anılmaya başladı.

İstenilen modeli Derya Baykal şal modelleri sitelerinden aratarak bulmak zor değil.

Derya Baykal Şal Modelleri anlatımlı örneklerle, hiç örgü bilmeyen birisi bile biraz ilgi, dikkat ve bir parça da yeteneğin yardımıyla birbirinden güzel şalların yapımına imzasını atabilir.

Derya Baykal üçgen şal modelleri en çok ilgi gösterilen modellerden birisi. Klasik üçgen tarzın en güzel örneklerini meraklısıyla buluşturan Derya Baykal, örgü sevenlerden de her daim tam not almış.

Derya Baykal şal modelleri tarifleri ile bu işte hayli ileri gidebilir, değişik örgü tekniklerini öğrenerek, her tür kıyafetin üzerine, elde öreceğiniz şallarla değişik ve sıradanlıktan uzan kombinler oluşturabilirsiniz.

Derya Baykal şal modelleri sayı ve çeşitçe hayli fazla ve birbirinden renkli ve zevkli modeller.

Birbirinden değişik örgü teknikleri ile göz alıcı şallar oluşturulan bu programın izlemediğiniz bölümlerini izleyerek yeni modeller öğrenebilir ve istediğiniz renklerdeki ipliklerle sadece sizde olan emsalsiz şallar hazırlayabilirsiniz.

Çeşit çeşit motif, desen ve formda örülebilen Derya Baykal şal modelleri, sadece klasik üçgen şal formatında değil; lizöz, atkı, iri düğmeli düz ve kolsuz ve daha pek çok değişik formuyla, hayranlık ve ilgi uyandırıyor. Örgü sevmeyen, beceremem diyen, ilgi duymayan kişilerde bile bir süre sonra hastalık ve hatta tutku haline gelebilen şal örme işlemi, hayal dünyasının ışıltılı tozlarıyla da rutin giden hayatın içinde yepyeni bir dünyanın kapılarının açılmasını sağlıyor.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın